• Şofben  suyıka Turbo Elektrikli Şofben

Şofben suyıka Turbo Elektrikli Şofben

  • Ürün Kodu: kargo :alıcı öder
  • Stok Durumu: 2-3 gün içinde
  • 1.499,00TL
  • 1.299,00TLSuyika Turbo Elektrikli Şofben


Dayanıklı Plastik Gövde

Duş alma işlemleri sırasında su sıçramalarına ve su akmalarına karşı özel olarak geliştirilmiş plastik gövdesi aracılığıyla iç mekanizmalarına kaçak olmasını önler. Sert plastikten oluşan gövdesi sayesinde hafif ve orta düzeyde darbelere karşı koruma sağlayarak güvenli bir kullanım oluşturur.


Özel Üretim Rezistans

Soğuk kullanımlı ortamlarda suyun donmasına karşı önlem olarak geliştirilen difüzyonlu rezistans sayesinde uzun süreli sıcak su kullanımı sorunsuz bir şekilde devam eder. Rezistans içeren bileşen yapısı sayesinde uzun süreli kullanım sağlar.


Elektrik Tüketimi

7000 Watt tüketimi ile sıcak su deneyimini en üst seviyeler taşıyarak aralıksız bir konfor sürdürür. Gelişmiş enerji tüketimi sayesinde suyu çok kısa sürede ısıtarak duş almaya hazır hale getirmesiyle zamandan kısar.


Geliştirilmiş Gösterge Tipi

LED temelli göstergeleri sayesinde şofbenin genel durumu hakkında kolayca bilgi edinilebilir. Şofbende oluşacak arızalar veya diğer olumsuz durumlar gibi olaylarda LED ışıklar üzerinden bilgi vererek pratik ve güvenli bir kullanım oluşturur.


Sıcaklık Kontrolü

Şofben suyun sıcaklık düzeyini hızlı bir şekilde ölçerek gerekli bilgilendirme hamlelerini yapar. Bilgilendirme sayesinde aniden sıcak su değişimlerinden kaynaklanan yaralanmalara karşı tedbir oluşturarak güvenlik alanını daha da geliştirir.


Uygun Tasarımsal Boyut

Küçük tasarım ölçüleriyle dizayn edilerek şofbenin fazla yer kaplaması engellenir. Y 30,7 X G 21,5 X D 14 ölçüleri sayesinde son derece küçük boyuttadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

kredi kartları vadesiz kart