masa lambası jarzlı elektrikli ledli

  • Ürün Kodu: kargo .ücretsiz kargo
  • Stok Durumu: 10000
  • 120,00TLKatlanabilir Şarjlı Ledli Masa Lambası, dilediğiniz her an ve her yerde kullanabileceğiniz fonksiyonel bir üründür.Katlanabilir Şarjlı Ledli Masa Lambası'nı gece yolculuklarında kitap okurken, elektrikler kesildiği halde çalışmak durumunda olduğunuzda, kısacası ışığa ihtiyaç duyduğunuz her anda kullanabilirsiniz. Şarjlı olması sayesinde kullanmak istediğinizde priz ya da adaptör aramak zorunda kalmazsınız. Hafif ve katlanabilir tasarımı sayesinde bu ürünü dilediğiniz her yere yanınızda götürebilir; çalışma masası ve komodin gibi tüm düz zeminlerin üzerine koyarak başucunuzda kullanabilirsiniz.

Katlanabilir Şarjlı Ledli Masa Lambası oldukça kolay ve hızlı bir biçimde şarj edilebilir. Özellikle elektriklerin kesilmesi ya da plansız yolculuklara çıkılması halinde rahatlıkla kullanabilmeniz adına gün içinde şarj etmeniz tavsiye edilir.Ledli olması, size hem enerji tasarrufu hem de maksimum verim sağlar. Siz deKatlanabilir Şarjlı Ledli Masa Lambası'na Hepsiburada.com ayrıcalıkları ile en kısa sürede sahip olabilir ve dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz başucu lambanızı her an yanınızda taşıyabilirsiniz.

Her An Yanınızda Taşıyabileceğiniz Masa Lambası

Katlanabilir Şarjlı Ledli Masa Lambası ürününde5730 led ve 18 adet chip kullanılmıştır. Dimmerlenebilir olması nedeniyle verdiği aydınlık oranı ayarlanabilir. Ürünün verdiği ışık 4000 lümen değerindedir ve ışık sıcaklığı 6000-4000 kelvin arasındadır. Ürünün harcadığı ışık 5W değerindedir. Şarjı dolu iken yaklaşık 4-5 saat boyunca şarj etme gereği duymadan kullanabilirsiniz. Ürünün yüksekliği 40 cm, taban eni 14 cm, taban boyu ise 6,5 cm'dir. Katlanabilir, fonksiyonel, kullanışlıve hafif tasarımı ile çantanızda, cebinizde ya da valizinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Dilerseniz evde başucunuzda saklayabilir, dilerseniz tüm seyahatlerinizde yanınızda götürebilirsiniz. Tamamen katlandığında oldukça küçük bir dikdörtgen formuna gelir.Ayarlanabilir başlığı ile ışığı yansıtacağı bölgeyi dilediğiniz şekilde kontrol edebilirsi
      ledli ışıldak olarak kullanıbılme

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

kredi kartları vadesiz kart