ses bombası radyo kts 1057 Taşınabilir Hoparlör

  • Ürün Kodu: kargo :alıcı öder
  • Stok Durumu: 10000
  • 149,99TLkts 1057 ses bombası radyo

LED Işıklar

Hoparlörler kısmında yer alan LED ışıkları sayesinde müzik dinlerden ortamı ışıklandırabilirsiniz.                          Aynı zamanda ayarlanabilir olması nedeni ile istediğiniz renkte ışık ayarı yapabilme şansınız bulunmaktadır.

USB ve Hafıza Kartı Girişleri

Dahili girişlere sahip olan Bluetooth Hoparlör, bir adet USB girişi ve bir adet hafıza kartı girişine sahiptir.                Bu girişler sayesinde bluetooth bağlantısı yapmadan da USB bellek ya da hafıza kartı ile müzik dinleyebilme imkanına sahip olabilirisiniz.

Taşınabilir Hoparlör

Üst kısmında bulunan taşıma aparatı ile istediğiniz yere götürerek istediğiniz yerde müzik dinleme zevkini yaşayabilirsiniz.

kesıntisiz müzik dinleme

4 ila 5 saat kesintisiz müzik dinleme imkânı sunan KTS- 1057 Ses Bombası

Bluetooth Hoparlör, müzik dinleme zevkinizi hiçbir zaman yarıda kesmez. Aynı zamanda kısa sürede şarj olabilmesi ile

Dahili Radyo

Bluetooth bağlantısı ile müzik dinlemenin yanında radyo özelliği de bulunan

KTS- 1057 Ses Bombası

Bluetooth Hoparlörün FM radyo bağlantı özelliği de bulunarak çok fonksiyonlu bir özelliğe sahiptir. de oldukça kullanışlıdır.

KALİTELİ SES CIKIŞI

18 cm boyunda 6 W güce sahip olan Ses Bombası Bluetooth Hoparlör, Big Sound özelliği ile kaliteli, yüksek baslı ses çıkışına sahiptir. Android ve İOS uyumlu olan Bluetooth Hoparlör her cihaz ile uyum sağlar ve yüksek kaliteli ses sitemi ile keyifle müzik dinlemenizi sağlar.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

kredi kartları vadesiz kart