SUYIKA Ani Su Isıtıcısı 7500 Watt Banyo Tipi Isısu2023

  • Ürün Kodu: kargo :alıcı öder
  • Stok Durumu: 1
  • 629,00TLTasarruf İmkanı

Gücünü sadece elektrikten aldığı için belli ölçüde tasarruf imkanı sağlar. Bu sayede uzun vadeli olarak bütçe dostu kabul edilebilir. Suyu hızlı bir şekilde ısıtır. Böylelikle duş öncesinde su israfı olmasının önüne geçer.


Kolay Kurulum

Gaz bağlantısı olmadığı için güvenlikle ilgili çeşitli sorunlardan muaftır. Kurulumu kolayca gerçekleştirilebilir. Çoğu durumda profesyonel destek olmadan kurulum yapmak da mümkündür.

dayanıklılık

İçindeki malzemelerin büyük bir kısmı ithal ve oldukça kaliteli malzemelerdir. Bu nedenden ötürü senelerce sizin için su ısıtabilir. Yatırım olarak kabul edilebilir ve yıllarca banyolarda yer alabilir.


Kalite Ödüllü

2011 senesinde Avrupa Kalite Ödülüne layık görülmüştür. Bu sayede kalitesi oldukça yetkin bir kurum tarafından tescillenmiştir. Yüksek bir müşteri memnuniyeti oranına sahip olduğu için kullanıcı sayısı günden güne artmaktadır.


Kolay Kontrol Edilen Suyika Isısu Şofben

Üç adet sıcaklık kademesi bulunur. Ortak banyoyu kullanan kişiler bu sayede kendilerine uygun sıcaklık seviyesini belirleyebilirler. En düşük seviye bir bebek için kullanılabilirken diğer seviyeler yetişkinler için uygun kabul edilebilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

kredi kartları vadesiz kart