• Suyika Champion Plus Elektrikli Şofben Avrupa Altın Kalite Ödülü Alan İlk Şofbendir

Suyika Champion Plus Elektrikli Şofben Avrupa Altın Kalite Ödülü Alan İlk Şofbendir

  • Ürün Kodu: kargo :alıcı öder
  • Stok Durumu: 2-3 gün içinde
  • 299,99TLGüçlü ve Dayanıklı Yapısı İle Uzun Ömürlü Kullanım

Ürün, güçlü yapısı ile her koşulda kullanılabilecek şekilde düzenlenmiştir. Dayanıklılık konusunda rakiplerinden çok önde olan ürün, duvara monte edilmesi durumunda su bağlantılarını kolayca sağlamaktadır. Küçük kazana sahip olması sayesinde daha önce ısıtılmış suyu değil, taze ısıtılmış suyu kullanırsınız.


Aşırı Sıcak Ya Da Soğukta Tam Randuman

Ürün, - 40 derecelerde dahi mükemmel derecede çalışmaktadır. Bağlantı kablolarının donmasına ya da erimesine neden olmadığı sürece çevresel koşullar ürünü etkilemez.bu özelliği ile özellikle zor şartlardaki coğrafyaların kullanımına uygundur.


Tüm İllerimizin Kış Soğuklarına Uygun

Bir şofben için en büyük sorun, kış soğuklarında içindeki suyun ısısını muhafaza etmektir. Çünkü şofbenin harcadığı enerji, kullanılan suyun ısısına göre değişiklik gösterecektir. Aşırı soğuk bir suyun istenen dereceye gelmesi için daha fazla enerji kullanımı gerekecektir. Ürün, bu durumu dengeler. Aynı anda hem tasarruf eder, hem de uygun şekilde suyun ısınmasını sağlar.3 Isı Kademesi İle Kolay Kullanım

3 ısı kademesi sayesinde istediğiniz şekilde suyunuzu ısıtın. Suyunuz, istediğiniz ısı derecesinde kullanılsın.


%30 Cam Elyaflı Polyamid Gövde

Ürün, %30 cam elyaflı polyamid gövdeden oluşmaktadır. Bu sayede kullanım sırasında gövde kendini korur. Aşırı soğuklarda iç aksamın donmasını bu polyamid alan önler.


Avrupa Altın Kalite Ödüllü İlk Şofben

Ürün, Avrupa Altın Kalite Ödülü’ne sahiptir. Üstün kalitesi ve kullanıcı memnuniyetini sağlaması sebebiyle bu ödüle layık görülmüştür.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

kredi kartları vadesiz kart